Zeus Trendy

Baharın En Güzel Renkleri, Zeus Trendy İle Evinize Geldi!

trendy

Conti Elektrikli Ev Aletleri, turkuaz ve pembenin zarafetini buluşturan yeni Trendy serisi ile baharın en güzel renklerini evinize getiriyor.

 

Bahar ayları demek evde hummalı bir temizliğin, eşya detokslarının başlaması demek… Birkaç haftaya yayılan bu temizlik döneminde, kadınların imdadına Conti Zeus 2200 Trendy yetişiyor. Sahip olduğu Ocean-Siklon teknoloji sayesinde, süpürme esnasında hazne içerisinden dışarıya üfleyen havanın temiz olmasını sağlayarak hassas annelerin, titiz ev hanımlarının gönüllerinde taht kuruyor.

 

 

Evim çiçekler gibi koksun, baharın renkleri evime dolsun diyenlere…

g3Kolay kullanım ve ileri teknoloji öğeleriyle donatılan, Conti Zeus 2200 Dikey Süpürge, toz torbasız kullanımı sayesinde koku yapma ve torba değiştirme gibi dertlerinizi ortadan kaldırarak, pratik bir temizlik sunuyor. Sağa sola dönebilen ergonomik üçgen süpürme başlığı ve el süpürgesi olarak kullanma özelliği ile evinizin her köşesine ulaşarak, tozu kiri ortadan kaldırıyor.

Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan Zeus 2200 Trendy Elektrikli Dikey Süpürge, 230Watt’lık emiş gücü ile tüm evi kirlerden kolayca arındırıyor. Zeus Trendy ile yapacağınız temizlikle, evinizden tüm tozlu kokular yok oluyor ve baharın tazecik mis gibi kokusu evinizi dolduruyor.

Conti Elektrikli Ev Aletleri, inovasyon merkezi Digicom Grup şirketleri çatısı altında yer alıyor. Ergonomik tasarımlarına son teknolojik trendleri ekleyerek kullanıcılarına kaliteli ve kusursuz  ürünler sunmaya devam ediyor. Digicom’un Türkiye çapında yaygın teknik servis ağını kullanan Conti, satış sonrasında üst düzey müşteri memnuniyetini garantiliyor.

#ContiElektrikliEvAletleri, #DigicomGrup #ZeusTrendy #Temizlik #KüçükEvAletleri

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.