Yeni Tefal Turbo Pro

Turbo Buhar Performansıyla Güç Sizde!

Yenilikçi teknolojinin öncü markası Tefal, ütüleme işine yepyeni bir boyut getiriyor; Turbo. Kusursuz buhar dağılımının maksimum performansa dönüştüğü Yeni ütü, özel fonksiyonlarının yanı sıra farklılaşmış tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Hayatı kolaylaştıran öneriler sunan Tefal, ütüleme işine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Güçlü performansı ve modern çizgileri içeren estetik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

TurboTefal Turbo Pro’nun ultra ince Durilium Airglide Autoclean tabanının kaygan yapısı sayesinde, ütülemeyi kolaylaşıyor ve ütüleme zamanını azaltıyor. 220 g/min. buhar gücü ve ideal buhar dağılımı için tasarlanan aktif delikler, zorlu kırışıklıklara karşı meydan okuyor. Güçlü buhar performansının yanı sıra benzersiz kireç toparlayıcı aparatı kireç avcısı ile kireç nedeniyle ütü tabanının tıkanması, temiz giysilerdeki kireç lekesi ve kalıntısı problemlerine etkileyici bir çözüm sunuyor.

 

Ütülemeden öte profesyonel bir performans bekleyenler için özel olarak geliştirilmesi sayesinde çamaşır sonrası biriken ütü derdi artık sorun olmaktan çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için tefalshop.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

#Tefal #TurboPro #Ütü #Güçlü #Buhar #KüçükEvAletleri

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.