Tefal Ultimate Anti-Calc ile Tüm Kırışıklıklarınız Buhar Olsun

Kireç Avcısı Tefal Ultimate Anti-Calc ile Uzun Ömürlü Yüksek Buhar Performansı

Yenilenen Kireç Avcılı Tefal Ultimate Anti-Calc ’ın yüksek performansı ile ütü yapmak artık çok daha zahmetsiz ve kolay!

Her zaman hayat dolu fikirler sunan Tefal, kadınların en çok zaman harcadıkları işlerden birisi olan ütü yapmayı, inovatif ürünleriyle keyifli ve zahmetsiz bir hale dönüştürüyor. Yenilenen benzersiz Kireç Avcısı Tefal Ultimate Anti-Calc, ütü yaparken en büyük şikayet konusu olan kireçlenmeye kesin çözüm getiriyor.

g2Kireç nedeniyle ütü tabanının tıkanması, giysilerdeki kireç lekesi ve kalıntısı gibi problemleri önleyen Ultimate Anti-Calc, özel kireç toplayıcı aparatıyla dikkatleri çekiyor. Çıkarılabilir Kireç Avcısı’yla kireçten tek adımda kurtulmayı sağlarken, bu sayede yüksek buhar performansını yıllar boyunca azaltmadan maksimumda koruyor. Kireç Avcısı Ultimate Anti-Calc, yüksek buhar çıkışı ile zamandan tasarruf sağlıyor. 230 gr/dak şok buhar ile  zorlu kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuç almayı sağlıyor. Böylece hem ütünüzün çok daha uzun süre kullanımına,  hem de buhar performansını korumasına imkan veriyor. Özel Autoclean tabanı ile uzun ömürlü kayganlık performansı sunuyor.

Ütüyü fişte veya ütü masasının üzerinde unutmanın neden olduğu kaza risklerini en aza indiren otomatik kapanma fonksiyonu ile güvenli bir kullanım sağlıyor.

#Tefal #UltimateAnti-Calc #Buhar #Kireç #Ütü #Autoclean

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.