TAB Gıda ve NESCAFÉ® Alegria’dan Dünya Kahve Günü’ne Özel Sürpriz

Müşterilerini her daim mutlu etmeyi ilke edinen TAB Gıda, bünyesinde bulundurduğu Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® restoranlarında 29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde 1 kahve alana 1 kahve bedava fırsatı sunuyor.20 yılı aşkın süredir bünyesinde bulundurduğu Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarını müşterileriyle buluşturan TAB Gıda, 29 Eylül Dünya Kahve Günü’ne özel Nestlé Professional ortaklığıyla gerçekleştireceği kampanyasıyla kahve severleri ağırlayacak. 3 gün sürecek kampanya kapsamında birbirinden lezzetli sıcak NESCAFÉ® Alegria kahveler, 1 alana 1 bedava fırsatı ile sunulacak. Siz de Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® şubelerinden birine gelerek tadına doyulmaz kahve kampanyasından yararlanabilirsiniz.TAB Gıda hakkında: ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®’i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 600’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 180’den fazla Popeyes®, 50’den fazla Arby’s® ve 100’e yakın Usta Dönerci®restoranı

bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

Görselde içecek servis şekli reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir. 29 Eylül-01 Ekim 2017 tarihlerinde geçerli olan bu kampanya Havalimanı restoranları hariç tüm Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® restoranlarında geçerlidir. Paket servis hizmetinde geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya içeceklerinden 1 adet alındığında, alınan kahvenin fiyatına eşdeğer veya daha düşük fiyattaki kahve bedava verilecektir. Kampanya içeceklerine sıcak çikolata ve sıcak kahve çeşitlerinin 8 oz boyları dahildir. Soğuk kahve çeşitleri ile 12 oz büyük boy kahveler kampanyaya dahil değildir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

#tab, #gıda, #nescafe, #alegria

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.