Sunset’in Yeni Üyesi; Sunset Brasserie

Sunset’in Yeni Üyesi; Sunset Brasserie Yeni eğlence, yeni lezzet, yeni keyif…

İstanbul’un 23 yıldır simge mekanlarından biri olan Sunset’e, yeni bir üye katıldı. Sunset’in yemek ve hizmet kültüründen ilham alarak, oluşturduğu Sunset Brasserie, genç ve dinamik atmosferinde, yepyeni lezzetler sunuyor…

g2İstanbul’un yeni eğlence ve lezzet mekanı Sunset Brasserie, yeni dekorasyonu, menüsü ve ekibiyle tartışılmaz çekiciliğine gençlik katıyor. Konumu itibariyle muhteşem boğaz manzarasını doğa ile buluşturan mekan, Japon şef Hiroki Takemura ile dünyaca ünlü Fransız chef Fabrice Canelle’in hazırladığı paylaşımlıklar ve comfort food olarak adlandırılan lezzetlerden oluşan menüsü ile lezzet tutkunlarının damak zevkine hitap ediyor.

g3

 

Eşsiz boğaz manzarası, seçkin sunum ve enfes lezzetleriyle 23 yıldır misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Sunset Grill&Bar, fine dining kısmının yanı sıra yeni Brasserie konseptiyle de gençlerin buluşma noktası olmayı hedefliyor. Trendi yakalayan müziklerle daha genç, samimi, rahat ve dinamik bir ambiyans yaratan mekan, uzun eğlence gecelerini After Sunset zamanında yaşatıyor.

 

#Sunset #SunsetBrasserie #Mekan #Yemek #Lezzet #Keyif #AfterSunset

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.