Siemens ile kahveye dair her şey bu festivalde

Kahve tutkunlarının büyük heyecanla beklediği İstanbul Coffee Festival’in dördüncüsü 21-24 Eylül tarihlerinde yine Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Yılın merakla beklenen festivali olma özelliği taşıyan organizasyonda Siemens, kahveye eşsiz aroma kazandıran kahve makineleri ve birbirinden özel sürprizlere sahne olacak standı ile yer alacak.

Siemens Ev Aletleri, 21-24 Eylül tarihlerinde bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan İstanbul Coffee Festival’de yine kahve tutkunları ile bir araya gelecek. Her yıl on binlerce katılımcıya ev sahipliği yapan ve Avrupa’nın en büyük kahve festivali olma özelliği taşıyan İstanbul Coffee Festival’de Siemens Ev Aletleri, ziyaretçilere, kahve kokularının sarmalayacağı eşsiz bir deneyim yaşatacak. İstanbul Coffee Festival boyunca Siemens Ev Aletleri standını ziyaret edenler bir yandan üstün teknolojili Siemens tam otomatik kahve makineleri ile hazırlanmış enfes kahveleri yudumlarken bir yandan da festivalin keyfini çıkaracak.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da şehrin kalbinde, Küçükçiftlikpark’ta gerçekleşecek olan İstanbul Coffee Festival, kahve sohbetlerinin, canlı müzik dinletilerinin, kahve ve kahve yapımı üzerine workshopların gerçekleştirileceği dört gün boyunca kahve severleri ağırlayacak.

#Siemens, #kahve, #festival, #mutfak, #guncel

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.