Siemens Ev Aletleri ile güne mutlu bir başlangıç

Güneşin kendini daha geç göstermeye başladığı sonbahar sabahlarına zinde ve iyi uyanmak Siemens’in teknoloji ve estetiği bir araya getirdiği küçük ev aletleri ile mümkün. Siemens’in son teknolojiye sahip fonksiyonel ev aletleri, keyif ve lezzet dolu kahvaltılar için pratik çözümleri mutfaklara getiriyor.

Güne keyifle başlamak için kahvaltı olmazsa olmazlardan. Siemens TT86105 ekmek kızartma makinesi, TA22005 kodlu çay makinesi, TC86505 kodlu kahve makinesi ve Siemens TG23331V tost makinesi ile kahvaltılar lezzet ve mutluluk dolu birer deneyime dönüşüyor. Eşsiz aromalı kahveler, uzun sohbetlerin dostu çaylar, dumanı üzerinde tostlar ve enfes kızarmış ekmekler ile Siemens, mutfakların yıldızı olmaya devam ediyor.

Dayanılmaz kokusu ile nar gibi kızarmış ekmekler

Siemens TT86105 ekmek kızartma makinesi, gelişmiş ısı dağılımı teknolojisi “Mirror Heating” sayesinde ekmeklerin eşit olarak kızarmasını sağlıyor. Siemens TT86105, “cool-touch” el yakmayan dış gövdesi, otomatik kapanma özelliği ile de güvenli bir kullanım sunuyor.
Çıkartılabilen paslanmaz çelik teli ile 860 watt güçle çalışan ekmek kızartma makinesinin kullanım kolaylığını artıran özellikleri arasında tekrar ısıtma, hafıza fonksiyonları için dijital gösterge, buz çözme özelliği, iptal tuşu, otomatik ortalama özelliği, kırıntı çekmecesi ile kablo dolama yeri bulunuyor. Makine, “Hi-lift” fonksiyonu ile kızartma sonunda ekmek dilimlerinin rahatça alınmasını sağlıyor.

Uzun kahvaltı sohbetlerinin vazgeçilmezi

TA22005 çay makinesinin çayı demledikten sonra sıcak kalmasını sağlayan özel sıcak tutma konumu ve kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik olarak geçebilme özelliği sayesinde uzun kahvaltı sohbetleri boyunca çayınız hep taze ve sıcak kalıyor. Taban üzerinde 360° hareket edebilme özelliği ile sağ ve sol el kullanımına uygun olan TA22005 çay makinesinin tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahisi ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

Enfes tostlar Siemens 3’ü bir aradada

Siemens Ev Aletleri’nin paslanmaz çelik, antrasit tost makinesi TG23331V; pratikliği, estetiği ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Tost, ızgara ve fırın konumlarında pişirme ve sıcak tutma amaçlı alt ve üst ısıtmalı kullanıma uygun TG23331V tost makinesi, üç özelliği bir arada sunuyor. Isı ve yüksekliğinin ayarlanabilmesi pişirme konusunda kolaylık sağlarken, bulaşık makinesinde yıkanabilen döküm plakalar ile de hayatı kolaylaştırıyor.
Siemens TG23331V tost makinesinin önemli özelliklerinden biri ise alt ve üst plakalarının farklı derecede ısınabilmesi oluyor. Bu özellik sayesinde mutfaklarda farklı birçok yemek, sadece TG23331V tost makinesinin yardımı ile hazırlanabiliyor.

Eşsiz kahve aromasıyla kalpleri ısıtıyor

Siemens TC86505 kahve makinesi, Aroma Sense Plus teknolojisi sayesinde kahve aromasını mükemmel kılıyor. Özel kapak ve kilit sistemli termo sürahisiyle de aromanın tazeliğini uzun süre koruyor. İki saat sonra otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım sunan kahve makinası, “drip-stop” damlama emniyeti ve çıkarılabilir kahve filtresi ile kullanım kolaylığını artırıyor. 8- 12 fincan kapasiteli kahve makinesi, 1100 watt’lık güçlü bir performansa sahip.
Siemens TC86505 kahve makinesi aromaSense Plus teknolojisi sayesinde küçük fincanda bile kahve aromasını damaklarda mükemmel bir şekilde hissettiriyor. Makinenin kireç çözme özelliği ise uzun süreli kullanım garanti ediyor.
#Siemens, #evaletleri, #mutluğun, #yeniurun

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.