Porland Tıles Koleksiyon

Porland Tıles Koleksiyon İle Geçmişe Kapı Aralıyor

Porland Tıles KoleksiyonPorland Tıles koleksiyon.. Tasarımda ve üretimde dünyanın sayılı porselen markalarından biri olan Porland, yeni sezonda da trend yaratan koleksiyonlara imza atıyor.

Türkiye’de 20. yüzyıl başlarından itibaren kullanılan desenli yer karolarından ilhamla hazırlanan Tiles Koleksiyon, Porland’ın 2017 tasarımları arasında yer alıyor.

Osmanlı – Türk kültürünü yansıtan mimari yapılarda özellikle eski konaklarda kullanılan karo desenler günümüz yorumu ile porselende hayat bulurken nostalji teması sofraları süslüyor.

Porland Tıles KoleksiyonÜç farklı desende hazırlanan koleksiyon çini renklerle el yapımı çiçekli ve pastoral çizgileri kombinleyerek geleneksel bir tasarım havasına bürünüyor. Modern çizgilerle geleneksele atıf yapan Tiles, çini mavisi, kırmızı ve yumuşak renk geçişlerinin sağlandığı karma renkleri ile alternatif sunumlar vadediyor.

Porland’ın, el yapımı ve seri üretimi birleştirerek modern formlarda ürettiği Tiles Koleksiyon’da; farklı ölçülerde düz ve kayık tabaklar, çukur tabaklar, kupa, lokumluk ile çay ve kahve fincanlarının yanı sıra traverten bardak altlıkları gibi özel parçalar da yer alıyor.

Porland Tıles KoleksiyonEskitilmiş efektler ile geçmişin günümüze uyumunu yansıtan Tiles Koleksiyon’a ait parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir, fırın ve mikrodalga fırın kullanımına uygundur.

Koleksiyonu yakından incelemek için sizleri, Porland Mağazaları ve online alışveriş mağazasına (www.porland.com.tr) davet ediyoruz.

#Porland #TilesKoleksiyon #Tasarım #Yeni #ÇiniRenkler #Züccaciye

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.