‘Kazandıran Makarna’

Unilever Food Solutions’tan Bir İlk Kazandıran Makarna’ nın Makarna Tarifleri, Facebook Canlı Yayınıyla 80 Bin Kişiye Ulaştı

‘Kazandıran Makarna’Unilever Food Solutions ‘Kazandıran Makarna’ projesi kapsamında yapılan ilk canlı Facebook demo yayını 80.000 kişiye ulaştı.

Ev dışı gıda sektöründe her iki noktadan birine ulaşan Unilever Food Solutions, yaşadığı dijital dönüşümü demo etkinliklerine de taşıdı. Unilever Food Solutions yönetici şefi Yasemin Ataman’ın, Metro Güneşli mağazasında Kazandıran Makarna demo uygulaması gerçekleştirdi. Eş zamanlı olarak UFS Facebook sayfasında canlı yayınlandı.

Canlı yayın demolarında, kıvamı ve lezzetiyle kullanıcı dostu olan Rama Krema ve Knorr Sebzeli Çeşniyle makarnaların lezzetine lezzet katıldı. İşletmelerin lezzetli makarnaları menülerinde ön plana çıkarması için farklı ihtiyaçlara göre yapılan birbirinden lezzetli üç farklı makarna reçetesi, facebook canlı yayınıyla 80 bin kişiye ulaştı, 16 bin kişi tarafından izlendi.

‘Kazandıran Makarna’Sektörde ilk uygulama olan canlı yayın sırasında, Kazandıran Makarna’nın hediyelerini yayında sorulan sorulara en hızlı ve doğru cevabı veren şefler kazandı.

Artan işletme maliyetleri ve gıda fiyatları tüm işletmeleri etkiliyor. Unilever Food Solutions, iş ortaklarına menü planlamalarında geniş yer tutan ve misafirleri tarafından yoğun talep ediliyor. Rama Krema ve Knorr Şebzeli Çeşniyle olan çözümlerini ‘Kazandıran Makarna’ konsepti altında sunuyor.

Mantar ve tavuklu fettucine alfredo, karides dolgulu tortellini (hafif kremalı domates sos ile) ve parmesan & trüf köpüklü peynirli ravioliden oluşan bu üç reçeteyi UFS Facebook sayfasından canlı izleme fırsatı olmayan şefler izleyebiliyor.

#UnileverFoodSolutions #KazandıranMakarna #Uygulama #Facebook #CanlıYayın #Şef #Demo #Makarna

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.