Emsan’dan Nar Serisi

Kalıbına sığmayan lezzetli kekler için Emsan’dan Nar Serisi

Nar SerisiEmsan’dan Nar Serisi. Ev yapımı, dumanı üzerinde tüten tazecik kekler, evlerde 5 çaylarının da olmazsa olmazlarından.  Bu nedenle kekin yeterli miktarda kabararak lezzetiyle pişmesi kadar, kalıbından kolayca çıkması da bir o kadar önemli. Emsan, leziz olduğu kadar görsel şölen de sunan kekler için özel ürettiği Nar Serisi kek kalıplarıyla, kekinize iyi bakıyor, sizi pişirme sonrası kötü sürprizlerle karşılaştırmıyor.

 

Kim saatlerce emek harcadığı kekinin kötü bir görüntüde olmasını ister ki? Lezzetinden şüphe duymadığınız hatta gerekli mikarda kabaran kekiniz için en kötü senaryo; kalıbından kolaylıkla çıkmayan ve şeklen bozulmuş bir keke sahip olmak. İşte bu kötü senaryolarla karşılaşmamak için Emsan, mutfağınızdaki en yakın yardımcınız olarak, Nar Serisi’nde yer alan kek kalıplarıyla en lezzetli kek tariflerinizin mimarı oluyor.

Nar SerisiYanmaz yapışmaz seramik kaplaması, kolay çizilmez yüzeyi, leke tutmayan ve renk değiştirmeyen iç kaplaması ve üstün yapışmaz özelliğiyle, mutfaklardaki farkını ortaya koyan Nar Rose Gold Kek Kalıbı; 5 çaylarının en tatlı ikramını hazırlamanın yolunu aralıyor. Seride bulunan Nar Rose Gold Kelepçeli Kek Kalıbı ise kekinizin dağılmadan çıkmasını sağlayan ergonomik tasarım ile büyük beğeni topluyor.

Nar Rose Gold Serisi ile pişen sıcacık kek kokuları, evin dört bir yanını sararak sevdiklerinizin gönlünü fethetmenize yardımcı olurken şık ve özel tasarımıyla kullanıcısına kolay kullanım ve temizleme imkanı sunarak herkesin beğenisini kazanıyor.

#Emsan #NarRoseGold #Kek #KekKalıbı #KelepçeliKekKalıbı

 

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.