Arzum Ambiente 2017 Fuarı’nda

Arzum Ambiente 2017 Fuarı’da Arzum Okka Minio

İle Türk Kahvesi Rüzgârı Estirdi

Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen züccaciye, ev dekorasyonu ve hediyelik eşya fuarı Ambiente’ye bu yıl 14. kez katılan Arzum , yeni Türk Kahvesi makinası Arzum OKKA Minio ile fuarın ilgi odağı oldu. Arzum OKKA Minio’yu dünyadaki Türk kahvesi severler ile buluşturan standındaki ikramları ile fuar boyunca Türk kahvesi rüzgârı estirdi. Çok yakın bir dönemde aldığı Sehr Gut başarı belgesinin gururunu da fuar süresince kahve severlerle paylaştı. 

ArzumDünyanın önde gelen uluslararası züccaciye, ev dekorasyonu ve hediyelik eşya fuarı Ambiente 2017, 10-14 Şubat tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleştirildi. 143 ülkeden gelen yaklaşık 4400 firmanın en gözde ürünlerinin sergilendi. Türk firmalarının yanı sıra Almanya’da yaşayan Türklerin de yoğun ilgi gösterdiği fuara Arzum Elektrikli Ev Aletleri 14. kez katıldı. OKKA ailesinin yeni üyesi OKKA Minio ile Ambiente 2017 Fuarı’nın ilgi odağı oldu. Messe Frankfurt Exhibition Hall 3’te yer alan, Türk kahvesi yapımını yeni teknolojilerle yeniden yorumlayan Arzum OKKA Minio ile Türk kahvesi lezzetini dünyanın birçok bölgesinden gelen ziyaretçilere tattırdı.

OKKA ailesinin yeni üyesi Arzum OKKA Minio başarılara doymuyor

ArzumYeni bir ürün olmasına rağmen birçok ödülün sahibi olan OKKA Minio son olarak Haus & Garten‘ın zorlu testlerinden başarıyla geçerek ‘Sehr Gut’ (En İyi Ürün) belgesine layık görüldü. Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus & Garten tarafından incelenen Arzum OKKA Minio, özellikle geleneksel pişirme yöntemi, kullanma kolaylığı, güç tüketimi ve elde edilen kahvenin ideal sıcaklığı konularında 1.4 olan en iyi puanı alan kahve makinesi oldu. 2010 yılından bu yana birçok kategorideki elektronik ürünü kendi laboratuarlarında özel testlerle deneyen Haus & Garten, sadece testlerden geçen en iyi ürünlere kalite belgesini veriyor.

OKKA ailesinin yeni üyesi Arzum OKKA Minio, tasarım ve inovasyondaki başarısını özellikle uluslar arası platformlardaki ödülleriyle de kanıtlıyor. Tasarımı ve inovatif teknoloji kullanımı ile öne çıkan ürünler yarıştı. Dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award’da, Arzum OKKA Minio Türk Kahvesi’nin oldu. Hem tasarım ‘Design’,hem de kullanım kolaylığı ‘Ease of Use’ ödüllerinin sahibi olmuştu.

#Arzum #ArzumElektrikliEvAletleri #ArzumOkka #Fuar #Ambiente #Tasarım #KullanımKolaylığı #Kahve #TürkKahvesi #Züccaciye

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.