Cook Alüminyum Folyo

Cook Alüminyum Folyoyu Sağlıkla Birleştirdi

Cook  mutfaklarınızda keyifle kullanacağınız pratik  bir yardımcıyı daha üretti. Alüminyum folyonun ısı tutma özelliği ile  yiyeceklere  yapışmayan pişirme kağıdını birleştirdi.  Sedat Tahir A.Ş.- COOK ‘un geliştirdiği bir ürün olan çok  amaçlı folyo  sayesinde artık mutfaklarda sağlıklı ve damak zevkinize uygun yemekleri daha kolay ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

Bir yüzeyi alüminyum folyo, diğer yüzeyi ise pişirme kağıdından oluşan COOK Çok Amaçlı Folyo’yu fırında, buharda, pişirme ve kızartma işlemleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Fırınlarda 220°C dereceye kadar kullanılabilen çok amaçlı folyonun sadece bir yüzeyinin alüminyum folyo olması nedeniyle artık daha rahat şekil alabiliyor .

CookCOOK Çok Amaçlı Folyo’nun gıda ile temas eden kısmı pişirme kağıdından oluştuğu için, herhangi bir sağlık riski teşkil etmiyor. Ayrıca, yemekleri, meyve ve sebzeleri sararak saklayabileceğiniz bir ürün olan COOK Çok Amaçlı Folyo’yu fırın tepsisine yayarak tepsinin kirlenmesini de önleyebilirsiniz.Güçlü bir iletken olan alüminyum folyo, ısının eşit dağılmasını sağlayarak kağıdın her alanına nüfuz etmesini sağlıyor. Böylelikle yiyecekler eşit pişiyor ve ayrıca yağlamaya gerek duyulmuyor.

Yapılan anketlere göre alüminyum folyo kullanan her 4 kişiden 3’ünün folyoyu pişirme yapmak amaçlı da satın aldığı görülüyor. Folyonun gıda ile temas eden pişirme şekilleri de olduğu için haliyle tedirginlik yaşanıyordu. Örneğin patlıcan közleme, patates pişirme, balık yapma, pastırma yapma gibi pişirme durumlarında, evlerde güvenle kullanılabilmesinin yanı sıra, restoran ve fast food zincirleri tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Paket amacıyla sarılan ürünler, pişirme kağıdına temas ederek, sağlığı tehdit etmeyecektir.  Ayrıca Alüminyum dış kaplaması sayesinde de içindeki ısıyı uzun süre muhafaza edecektir.

#Cook #AlüminyumFolyo #Sağlıklı #Pratik #Yapışmaz #SedatTahir

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.